Nasz zespół

lek. Maciej Dragon - ortopeda

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1993r. Pracuję na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Jarocinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w leczeniu urazów narządu ruchu oraz zmian zwyrodnieniowych stawów. Doskonaliłem swoje umiejętności podczas szkoleń w szpitalach w USA, Austrii, Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Danii. Szczególnie interesuję się chorobami zwyrodnieniowymi stawów biodrowych i kolanowych oraz urazami sportowymi. Wykonuję operacje endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawów biodrowych i kolanowych. Artroskopię stawów kolanowych i skokowych, a także rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego. Operacje uszkodzeń chrząstek kolana, korekcji paluchów koślawych, zespołów uciskowych nerwów w obrębie ręki, a także przykurzu Dupuytrena. Wykonuję operacje złamania kości orz urazowe uszkodzenia stawów. Leczę zmiany zwyrodnieniowe stawów oraz entezopatie przy użyciu osocza bogatopłytkowego PRP. Jestem członkiem PTOiTr

 

mgr Hanna Stróżniak - fizjoterapeuta

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W swojej pracy stosuję indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta w celu osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych. Bardzo ważna jest dla mnie również szczegółowa diagnostyka fizjoterapeutyczna i wyznaczenie razem z pacjentem celu, który chcemy wspólnie osiągnąć.  

mgr Joanna Jagiełka - fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pomagam osobom, które zmagają się z bólem w wyniku przeciążeń układu narządu ruchu, konsekwencjami chorób zwyrodnieniowych, czy kontuzjami. Szczególnie interesuje się terapią dolegliwości występujących u kobiet w okresie przed, w trakcie i po ciąży. Ukończyłam w tym zakresie studia podyplomowe z holistycznej opieki okołoporodowej oraz jestem w trakcie szkolenia z zakresu uroginekologii.  

mgr Grażyna Forycka- kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody Anieli Goc oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze fascynowało mnie piękno, dlatego też zawodowo zajmuję się dbaniem o to, by każda z moich klientek była najpiękniejszą wersją siebie.
Kosmetologia, to nie tylko mój zawód,  ale także ogromna pasja,  dlatego regularnie uczestniczę w przeróżnych szkoleniach i kursach, stale podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębiając wiedzę. Drugą moją pasją jest dzielenie się posiadaną wiedzą i umiejętnościami i z tej racji uczę zawodu młode adeptki kosmetologii. 

mgr Piotr Górecki - fizjoterapeuta, osteopata

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończyłem wiele kursów z zakresu terapii manualnej i fizjoterapii - w tym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg A. Rakowskiego. Obecnie jestem na 4. roku studiów osteopatycznych w niemieckiej szkole Osteopatie Schule Deutschland- OSD POLSKA.

W gabinecie, na co dzień korzystam z szerokiego wachlarza metod pracy z pacjentem. Zafascynowany anatomią, fizjologią, biomechanizmem ludzkiego ciała oraz niezliczonymi procesami biochemicznymi, jakie zachodzą w organizmie, wciąż staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnej medycyny manualnej.  W 2017 roku rozpocząłem kolejną naukę w Szkole Terapii Wisceralnej prowadzonej przez jej założycielkę Florinde Czeija – poszerzając tym samym swoje umiejętności w zakresie trzewi i połączeń pomiędzy układem mięśniowo-szkieletowym, a narządami wewnętrznymi.  

 mgr inż. Marianna Krajniak - dietetyk, edukator żywieniowy dzieci i młodzieży

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz inżynierem z zakresu kształtowania jakości produktów spożywczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Podczas studiów byłam stypendystką Uniwersytetu Wageningen, specjalizacja “Human Nutrition”. Swoje doświadczenie zdobywałam biorąc udział w programie edukacyjnym “Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, a także projekcie Polskiego Towarzystwa Dietetyki z zakresu kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży. 

mgr Magdalena Jach- kosmetolog 

Wykształcenie w zakresie kosmetologii zdobyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pracę zawodową rozpoczęła tuż po zakończeniu studiów pierwszego stopnia. Poszukując właściwej ścieżki kariery, miała przyjemność pracować w kilku miejscach. Pozwoliło to zdobyć doświadczenie na wielu płaszczyznach, które są składowymi tak obszernej dziedziny jaką jest kosmetologia. Zakres jej zainteresowań zawodowych związany jest z kosmetologią high-tech oraz naturalną pielęgnacja skóry, ze szczególnym naciskiem na skórę twarzy. Swoją pracę wykonuje z pasją a wdzięczność klientów traktuje jako nieustanną motywację do świadczenia jak najwyższej jakości usług.

mgr Maria Gliniecka - psycholog, psychoterapeuta 

 Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność - Psychologia Kliniczna. Obecnie kontynuującym naukę w szkole psychoterapii. Spotkania z Pacjentem prowadzę w duchu Analizy Transakcyjnej. Oznacza to, że podczas terapii Pacjent dąży do uzyskania świadomości własnych procesów psychicznych, dzięki czemu lepiej odnajduje się w otaczającym świecie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, które doświadczają trudności w różnych obszarach życia.  

  • Agnieszka Janasiak - fizjoterapeuta, instruktor prozdrowotnych form ruchu i trener biegaczy

Zadzwoń!