Blog / Aktualności

Aktualności

ByMarketing

Regulamin promocji -50% dla Pacjentów Salveo Medical Care

 1. Promocja -50% na wizytę dotyczy wszystkich Pacjentów, którzy korzystali już z usług Salveo Medical Care do dnia 26.10.2019r. i chcą kontynuować terapię w nowej lokalizacji na ul. Promienistej 6 w Poznaniu.
 2. Rabat w wysokości -50% od cen obowiązujących w cenniku dotyczy wszystkich zabiegów wykorzystujących technologię Indiba, nie dotyczy pozostałych wizyt oraz zakupu pakietów.
 3. Promocja -50% na zabieg z wykorzystaniem technologii Indiba obowiązuje w terminie: 29.10.- 31.11.2019r.
 4. Każdy klient może skorzystać tylko raz z promocji.
 5. Wszystkie informacje klient może uzyskać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. 
 6. Jeśli klient odwołuje wizytę na zabieg z wykorzystaniem technologii Indiba w dniu jej terminu, Salveo Medical Care nie gwarantuje możliwości umówienia wizyty w ciągu najbliższych 4 dni roboczych i w terminie wskazanym przez klienta.
 7. Aktualny cennik dostępny jest na stronie: cennik.
 8. W przypadku braku odwołania wizyty przez klienta lub kiedy odwołanie nastąpiło mniej niż dwie godziny przed umówionym zabiegiem, Pacjent traci możliwość skorzystania z powyższej promocji. W szczególnych sytuacjach, sprawę rozpatrzona będzie indywidualnie.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
ByMarketing

Dlaczego technologia INDIBA jest wyjątkowa?

Technologia Indiba staje się coraz bardziej rozpoznawalna w świecie medycyny estetycznej i rehabilitacji.  Dzieje się tak dzięki jej skuteczności, bezpieczeństwu i możliwości szerokiego zastosowania. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania związane z terapią INDIBA, które przybliżą Wam jej działanie.

ByMarketing

Czym jest masaż tkanek głębokich?

„Masaż tkanek głębokich” zwany też masażem leczniczym. Jego nazwa mogłaby sugerować silne i bolesne oddziaływanie na ciało. W rzeczywistości jest to metoda bardzo delikatna i subtelna. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją i bardzo wolno. Siła nacisku jest dostosowywana indywidualnie do siły napięcia tkanek u danego pacjenta.

ByMarketing

Drętwienie rąk – co może być możliwe przyczyną?

Kto nigdy nie miał epizodu drętwienia ręki lub poszczególnych palców? Chyba każdy. Zdarza się, że odczucia te są chwilowe. Po tym jak uderzmy się w łokieć, albo po dłuższym nacisku ręki ciałem. Niestety w przypadku wielu osób, uczucie przeszywającego prądu lub drętwienie (tzw. parestezje) ręki pojawia się dość często. I utrzymuje się przez długi okres czasu.

ByMarketing

Czym jest rwa kulszowa?

Zapewne niemal wszyscy słyszeli o rwie kulszowej, a niestety część z nas jej doświadczyła. Jednak czym jest tak naprawdę rwa kulszowa?  jakie są jej objawy? Jaką terapię zastosować?

Odpowiedzi na te i inne pytania udziela nasz osteopata mgr Piotr Górecki.

ByMarketing

AKCJA POLEĆ NAS!

Regulamin akcji Poleć nas!

 1. Promocja trwa od 20.08.2019r. do 31.08.2019r.
 2. Za każde polecenie nowego klienta, zarówno nowy klient, jak i osoba polecają otrzymują rabat -10% na kolejna wizytę w Salveo Medical Care (od aktualnych cen dostępnych na stronie www.salveo-poznan.pl).
 3. Promocja obejmuje każdą jednorazową wizytę/ rodzaj usług w Salveo Medical Care w Poznaniu (Salveo Poznań/ Placówka) – nie dotyczy pakietów. 
 4. Promocja łączy się z innymi rabatami!
 5. Aby otrzymać rabat – nowy klient w rejestracji powinien podać imię i nazwisko klienta, z którego polecenia zjawił się w Placówce. Klient polecający Salveo Poznań otrzyma rabat po odbytej wizycie znajomego / bliskiego.
 6. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Rejestracją.
ByMarketing

Skuteczna ochrona skóry przed słońcem

Czy wiesz, że filtry chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym powinno się stosować codziennie przez cały rok, niezależnie od pogody? To najlepsza obrona przed fotostarzeniem i przed wywołanymi tymże promieniowaniem chorobami skóry! 

ByMarketing

Obrzęki tłuszczowe- czym są, jak z nimi walczyć.

.

Czy wiesz, że istnieje obrzęk tłuszczowy (lipidowy)?

Niestety bardzo często mylimy go z otyłością, nadwagą, czy też obrzękiem limfatycznym.

Obrzęk tłuszczowy jest przewlekłym, postępującym schorzeniem podskórnej tkanki tłuszczowej. W przebiegu choroby dochodzi do asymetrycznego przyrostu tkanki tłuszczowej, zdecydowanie częściej w rejonie kończyn dolnych niż górnych. Widoczna jest wyraźna dysproporcja między szczuplejszym tułowiem i  ramionami, a powiększoną dolną częścią ciała. Jedną z cech charakterystycznych to zdecydowany przyrost obwodu ud i łydek, natomiast stopy pozostają bez zmian. Czasem zmiany dotyczą samych ud z widoczną granicą w rejonie kolan.

ByMarketing

Po co trenować równowagę? 

Kilka dni temu na naszym facebooku pisaliśmy na temat tego, dlaczego warto trenować równowagę, dziś rozwiniemy ten temat.

Na początku kilka słów przypomnienia.

Równowagę nie tylko ćwiczymy w celu poprawienia\przywrócenia funkcjonalności naszego narządu ruchu (w fazie rehabilitacji/treningu personalnego)i ogólnej propriocepcji (czucia głębokiego) ale przede wszystkim, aby ją zachować. Powinniśmy mieć duży zapas, gdy przytrafiają nam się nieszczęśliwe wypadki np. skręcenia stawów. Czucie głębokie jest szalenie ważne dla naszych mięśni, więzadeł czy torebek stawowych, a tym bardziej dla jakże teraz sławnej POWIĘZI! 😉

ByMarketing

Integracja strukturalna

Czym jest integracja strukturalna i co ten termin oznacza dla pacjenta?

W leczeniu, termin integralności strukturalnej bardzo często pojawia się już na pierwszym spotkaniu, gdzie terapeuta określa położenie segmentów ciała w przestrzeni. Niektóre z nich mogą być przesunięte, inne są w pionie, a każde przesunięcie powoduje zmianę napięcia, które odczuwa pacjent. Patrząc na oddziaływanie poszczególnych elementów w złożonej strukturze (model tensegracyjny) możemy przyrównać je do biomechanizmu człowieka i tym samym wyjaśnić, dlaczego warto pracować z całym układem mięśniowo-powięziowym, a nie tylko z poszczególnymi jego częściami. Pamiętając, że organizm ludzki to całość – zespół, który składa się z setek poszczególnych elementów, które współgrają ze sobą i niesutsannie oddziałują na siebie.

Zadzwoń!