Regeneracja – odnowa biologiczna

Zrób coś dla Siebie!

Jesteś zmęczony? Znużony? Praca Cię wykańcza?

Jako jedyni w Poznaniu  dysponujemy technologią INDIBA activ, wykorzystywaną do szybkiej regeneracji. Technologia ta stosowana jest w rehabilitacji i regeneracji zawodników w sporcie wyczynowym, w tym przez ponad 200 największych federacji sportowych i czołowych klubów piłkarskich (m.in. FC Barcelona, Liverpool). Oferujemy profesjonalne masaże i terapie dające natychmiastowy efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny. Nasze zabiegi przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu i wspomagają regenerację systemu nerwowego.

Wykorzystanie technologii INDIBA activ pozwala oddziaływać na każdą pojedynczą komórkę naszego ciała sprawiając, że komórki stają się lepiej:

  • dotlenione,
  • odżywione,
  • ukrwione.

 

Ponadto nasza technologia pozwala na sprawne usunięcie toksyn i produktów przemiany materii oraz odkwaszenie całego organizmu.

Skorzystaj z odnowy biologicznej INDIBA. Zachęcamy do skorzystania z masażu z użyciem sprzętu najnowszej generacji, który pozwoli Ci się zrelaksować.

Umów się na wizytę

Zadzwoń:  61 600 69 60
Napisz: biuro@salveo-poznan.pl

 

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!