Osteopatia

Osteopatia to nie tylko skuteczna terapia poprzez dotyk, to także nauka i filozofia, sposób rozumienia struktur i funkcji w ciele jako całości, sztuka leczenia, która idealnie uzupełnia medycynę klasyczną.

Osteopata wykorzystuje techniki terapii manualnej, opiera się na holistycznym i indywidualnym podejściu do człowieka.  Co ważne, specjalista podczas pracy szuka przyczyny problemu i bierze pod uwagę ogólną kondycję ciała. Celem terapii jest pobudzenie mechanizmów autoregulacyjnych i samonaprawczych w naszym organizmie.

 

Terapeuta bazuje na celowanym wywiadzie i badaniu, gdzie wykorzystuje tylko swoje ręce, które służą do diagnostyki i terapii jednocześnie. Ponadto osteopata poszukuje przede wszystkim zdrowia w ciele człowieka i stymuluje organizm do samozdrowienia, uwalniając tym samym ciało od napięć. Należy pamiętać, że bóle które nam dokuczają oraz obszar ich występowania nie zawsze określają problem w danym miejscu, a mogą być jedynie manifestacją innego problemu zlokalizowanego w innym obszarze ciała.

 

Kiedy warto zgłosić się na konsultację? 

Jeżeli cierpisz na:

– migreny i przewlekłe bóle głowy,

– stany pourazowe i przeciążenia,

– bóle kręgosłupa, stawów, 

-kontuzje,

– osłabienie odporności,

– nieprawidłowe funkcjonowanie narządów i układów,

– problemy związane ze stawem skroniowo- żuchwowym,

– astmę lub inne przewlekłe choroby układu oddechowego.

 

 

SPECJALIŚCI:

mgr Piotr Górecki – fizjoterapeuta, osteopata 

 

Umów się na wizytę! Osteopata Poznań

Zadzwoń:  533 677 877

Napisz: biuro@salveo-poznan.pl

Zapraszamy ! 

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!