Nasz zespół

mgr Hanna Stróżniak - fizjoterapeuta

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W swojej pracy stosuję indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta w celu osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych. Bardzo ważna jest dla mnie również szczegółowa diagnostyka fizjoterapeutyczna i wyznaczenie razem z pacjentem celu, który chcemy wspólnie osiągnąć.  

mgr Joanna Jagiełka - fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pomagam osobom, które zmagają się z bólem w wyniku przeciążeń układu narządu ruchu, konsekwencjami chorób zwyrodnieniowych, czy kontuzjami. Szczególnie interesuje się terapią dolegliwości występujących u kobiet w okresie przed, w trakcie i po ciąży. Ukończyłam w tym zakresie studia podyplomowe z holistycznej opieki okołoporodowej oraz jestem w trakcie szkolenia z zakresu uroginekologii.  

mgr Grażyna Forycka- kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody Anieli Goc oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od zawsze fascynowało mnie piękno, dlatego też zawodowo zajmuję się dbaniem o to, by każda z moich klientek była najpiękniejszą wersją siebie.
Kosmetologia, to nie tylko mój zawód,  ale także ogromna pasja,  dlatego regularnie uczestniczę w przeróżnych szkoleniach i kursach, stale podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębiając wiedzę. Drugą moją pasją jest dzielenie się posiadaną wiedzą i umiejętnościami i z tej racji uczę zawodu młode adeptki kosmetologii. 

mgr Aleksandra Jankiewicz - fizjoterapeuta pediatryczny, terapeuta NDT Bobath

Jestem fizjoterapeutką oraz pedagogiem specjalnym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Już od studiów interesowałam się szeroko rozumianym rozwojem dzieci od pierwszych miesięcy życia, zarówno motorycznym jak i poznawczym, dlatego w swojej pracy zawodowej zajęłam się fizjoterapią pediatryczną. 

mgr Piotr Górecki - fizjoterapeuta, osteopata

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończyłem wiele kursów z zakresu terapii manualnej i fizjoterapii - w tym Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg A. Rakowskiego. Obecnie jestem na 4. roku studiów osteopatycznych w niemieckiej szkole Osteopatie Schule Deutschland- OSD POLSKA.

W gabinecie, na co dzień korzystam z szerokiego wachlarza metod pracy z pacjentem. Zafascynowany anatomią, fizjologią, biomechanizmem ludzkiego ciała oraz niezliczonymi procesami biochemicznymi, jakie zachodzą w organizmie, wciąż staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu nowoczesnej medycyny manualnej.  W 2017 roku rozpocząłem kolejną naukę w Szkole Terapii Wisceralnej prowadzonej przez jej założycielkę Florinde Czeija – poszerzając tym samym swoje umiejętności w zakresie trzewi i połączeń pomiędzy układem mięśniowo-szkieletowym, a narządami wewnętrznymi.  

mgr Maria Gliniecka - psycholog, terapeuta 

 Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalność - Psychologia Kliniczna. Obecnie kontynuującym naukę w szkole psychoterapii. Spotkania z Pacjentem prowadzę w duchu Analizy Transakcyjnej. Oznacza to, że podczas terapii Pacjent dąży do uzyskania świadomości własnych procesów psychicznych, dzięki czemu lepiej odnajduje się w otaczającym świecie. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, które doświadczają trudności w różnych obszarach życia.  

mgr Stella Pawlaczyk - psycholog, terapeuta

Jestem psychologiem, ze specjalnością kliniczną oraz członkiem stowarzyszenia psychoanalitycznego Forum Polskie Pola Lacanowskiego, zrzeszającego psychoanalityków, klinicystów pracujących metodą psychoanalizy.
Uczestniczę w seminariach, spotkaniach klinicznych, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Najważniejszym elementem kształcenia w mojej pracy klinicznej jest psychoanaliza własna oraz szkoleniowa.
W mojej praktyce najważniejsze jest poszanowanie dla podmiotowości i odrębności dziecka, poprzez danie mu przestrzeni dla wypowiedzenia siebie, w akcie mówienia, a także zabawy, czy rysunku. Bazowe jednocześnie jest nawiązanie relacji opartej na zaufaniu z rodzicami.
 Okres dzieciństwa jest najbardziej istotnym dla dalszego życia, a pierwsze relacje stanowią dla dziecka matrycę dla doświadczania siebie w późniejszych związkach z innymi.

 mgr inż. Marianna Krajniak - dietetyk, edukator żywieniowy dzieci i młodzieży

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz inżynierem z zakresu kształtowania jakości produktów spożywczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Podczas studiów byłam stypendystką Uniwersytetu Wageningen, specjalizacja “Human Nutrition”. Swoje doświadczenie zdobywałam biorąc udział w programie edukacyjnym “Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, a także projekcie Polskiego Towarzystwa Dietetyki z zakresu kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży. 

  • Agnieszka Janasiak - fizjoterapeuta, instruktor prozdrowotnych form ruchu i trener biegaczy

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!