Masaż relaksacyjny

  • Doświadczasz codziennego stresu?
  • Czujesz napięcie w plecach, barkach, ciężkość nóg, ponieważ przebywasz długo w jednej pozycji?
  • Doświadczasz przemęczenia w wyniku dużego wysiłku fizycznego?

Wszystkie te czynniki odpowiadają za powstawanie nadmiernego napięcia mięśniowego. Po pewnym czasie to nadmierne napięcie nie jest nawet odczuwane, ale gromadzący się w ciele hormon stresu – kortyzol – ma dodatkowe konsekwencje zdrowotne. Przewlekły stres może zwiększać podatność na infekcje, problemy z trawieniem oraz choroby układu krążenia.

Masaż z INDIBA activ to same zalety. Dzięki oddziaływaniu na ciało dotykiem rąk i przyjemnym ciepłem jest rewelacyjną formą rozluźnienia. Oprócz zalet wynikających z dotyku, są też zalety wynikające z oddziaływania INDIBA activ.  Za pomocą systemu PROIONIC pobudza metabolizm i ukrwienie dużo bardziej, niż masaż wykonany tylko ręcznie. Takie działania korzystnie wpływają również na obniżenie ryzyka zawału, czy innych chorób związanych z układem krążenia. Co więcej, podwójne działanie, sprawia, że w jeden masaż z INDIBA activ uzyskuje się tyle, co w dwa masaże wykonane samymi rękoma.

Zalety:

  • niezwykle przyjemne połączenie dotyku terapeuty oraz ciepła generowanego przez INDIBA activ,
  • szybsze efekty obniżenia napięcia mięśni i stresu,
  • szybsze odstresowanie i uwolnienie kortyzolu ponownie do krwiobiegu,
  • obniżenie ryzyka chorób układu krążenia,
  • zdecydowanie wyższa efektywność względem masażu wykonanego tylko ręcznie

Przestań zatem czekać na przykre następstwa stresu i doświadcz rewelacyjnego sposobu na rozluźnienie i obniżenie poziomu kortyzolu!

Zapisz się na wizytę - technologia Indiba Activ Poznań: 

Zadzwoń:  61 600 69 60   Napisz: biuro@salveo-poznan.pl





Fizjoterapia Poznań, Rehabilitacja Poznań, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia, Osteopatia Poznań, Rehabilitacja Dziecięca Poznań, Dietetyka Poznań, Psychologia Poznań, Masaż Poznań, Indiba Poznań, Terapia blizn Poznań

 

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...






Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!