Regeneracja zatok

Przedstawiamy sposób na wspomaganie leczenia PRZEWLEKŁEGO ZAPALENIA ZATOK z wykorzystaniem technologii Indiba Activ.

Czy znasz to okropne uczucie bólu głowy podczas pochylania? Często występuje u Ciebie niedrożność i uczucie zatkanego nosa, ból zatok, czy nawet problemy ze słuchem?

Przewlekłe zapalenie zatok to grupa schorzeń objawiających się długotrwałym stanem zapalnym nosa i zatok przynosowych, utrzymujących się minimum 12 tygodni, z występowaniem okresu remisji i zaostrzeń.  Choroba ta może dotknąć każdego niezależnie od wieku i niestety często jest wynikiem nieskutecznego leczenia.

Stany zapalne są jedną z najczęstszych przyczyn bólu głowy, z jaką pacjenci zgłaszają się do lekarzy. Specjaliści zalecają przede wszystkim leczenie farmakologiczne lub chirurgiczne. Można, jednak wykorzystać w terapii technologię Indiba, która skutecznie wspomaga proces leczenia zapalenia zatok i uwolni Cię od bólu!

 

Zabieg jest bezbolesny – trwa około 25 minut i polega na drenażu zatok oraz ich regeneracji, jak również przyspieszeniu wygaśnięcia stanu zapalnego z wykorzystaniem technologii Indiba Activ.

 

Nie zwlekaj i umów się na wizytę! 


 

 

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!