Regulamin promocji -50% dla Pacjentów Salveo Medical Care

ByMarketing

Regulamin promocji -50% dla Pacjentów Salveo Medical Care

  1. Promocja -50% na wizytę dotyczy wszystkich Pacjentów, którzy korzystali już z usług Salveo Medical Care do dnia 26.10.2019r. i chcą kontynuować terapię w nowej lokalizacji na ul. Promienistej 6 w Poznaniu.
  2. Rabat w wysokości -50% od cen obowiązujących w cenniku dotyczy wszystkich zabiegów wykorzystujących technologię Indiba, nie dotyczy pozostałych wizyt oraz zakupu pakietów.
  3. Promocja -50% na zabieg z wykorzystaniem technologii Indiba obowiązuje w terminie: 29.10.- 31.11.2019r.
  4. Każdy klient może skorzystać tylko raz z promocji.
  5. Wszystkie informacje klient może uzyskać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. 
  6. Jeśli klient odwołuje wizytę na zabieg z wykorzystaniem technologii Indiba w dniu jej terminu, Salveo Medical Care nie gwarantuje możliwości umówienia wizyty w ciągu najbliższych 4 dni roboczych i w terminie wskazanym przez klienta.
  7. Aktualny cennik dostępny jest na stronie: cennik.
  8. W przypadku braku odwołania wizyty przez klienta lub kiedy odwołanie nastąpiło mniej niż dwie godziny przed umówionym zabiegiem, Pacjent traci możliwość skorzystania z powyższej promocji. W szczególnych sytuacjach, sprawę rozpatrzona będzie indywidualnie.
  9. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

About the author

Marketing administrator

close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo Medical Care Poznań, Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 33, 61-386 Poznań w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]

Zadzwoń!